Roll-up lub pionowa ścianka tekstylna - projekt

184,50 zł
Brutto

Projekt graficzny roll-up'u lub pionowej ścianki tekstylnej na bazie materiałów przekazanych przez klienta.

Ilość

  • Otrzymasz to czego oczekujesz. Gwarantujemy trzy serie poprawek w cenie. Otrzymasz to czego oczekujesz. Gwarantujemy trzy serie poprawek w cenie.
  • Dostawa już od 3 dni od daty akceptacji projektu końcowego Dostawa już od 3 dni od daty akceptacji projektu końcowego
  • Płatność przelewem na konto lub przez PayU Płatność przelewem na konto lub przez PayU

Wykonanie projektu rollu-up'u lub jednostronnej pionowej ścianki tekstylnej we wskazanej przez klienta wielkości, na bazie materiałów przekazanych projektantowi. Cena nie obejmuje ewentualnych kosztów zakupu grafiki stockowej. Gotowy projekt zostanie przekazany elektronicznie poprzez wgranie pliku projektu (format TIFF) na wskazany serwer FTP lub poprzez przesłanie za pomocą serwisu typu dropbox lub wetransfer.com.

Zasady realizacji zamówienia:

  1. Zamawiasz produkt
  2. W wiadomości e-mail przesłanej na adres biuro@toulotki.pl przesyłasz wytyczne do projektu opisane w formularzu dostępnym do pobrania na stronie produktu
  3. W przeciągu 3 dni roboczych otrzymujesz pierwszą propozycję projektu
  4. Akceptujesz projekt bądź zgłaszasz poprawki. W ramach ceny przysługują Ci 4 serie poprawek. Na wprowadzenie każdej z nich projektant ma 1 dzień roboczy.
  5. Jeżeli okaże się, że projekt będzie wymagał zakupu tzw. zdjęcia stockowego, dokonujesz zakupu grafiki na naszej stronie wybierając produkt "zdjęcie stockowe". 
  6. Po końcowej akceptacji projektu przesyłamy plik we wskazane przez Ciebie miejsce drogą elektroniczną
roll-up